Život mi vždy ponúka viac možností.

Vždy mám na výber. Záleží len od mňa, či som ochotná vidieť a prijať aj iné príležitosti ako len tú, ktorá mi je práve niekým ponúkaná ako jediné možné riešenie. 

Ak som spokojná práve s tým jediným riešením, verím tomu a je mi v tom dobre, tak je to v poriadku. 

Ak v tom cítim neistotu a zmätok, je čas sa zamyslieť, či si viem predstaviť, že by to mohlo byť aj inak. 

Zastavím sa. Hlbokým nádychom a výdychom presuniem pozornosť do srdca a ponáram sa do sveta fantázie a neobmedzených možností. Aké by to bolo, keby to bolo inak? V čom by som sa cítila dobre ja? Aké by to bolo, keby to bolo podľa mňa? 

Ja si tvorím život každou jednou myšlienkou, ktorej keď dodám dych a energiu spustí sa proces tvorby. Je to len myšlienka a myšlienku viem kedykoľvek zmeniť. Len na mne záleží akým smerom sa uberá môj život. Dôverujem vnútornému kompasu, ktorý je so mnou kedykoľvek a kdekoľvek. 

Som dieťa života a som v neustálom spojení so životom, ktorý sa o mňa stará nech sa deje čokoľvek. Ako keď rodič dopraje svojmu dieťaťu vysnívanú hračku, tak nám život zhmotňuje naše myšlienky a priania. 

Kým dýcham žijem a som tu a teraz. Kým dýcham tvorím. Výdychom s vďačnosťou odovzdávam starú energiu a s detskou zvedavosťou uvoľnujem priestor niečomu novému. Nádychom s radosťou prijímam novú čistú energiu a len ja sa rozhodujem akou myšlienkou si ju nabijem. 

Mám sa rada a som so sebou spokojná.
Ja som vždy a všade v bezpečí.
Všade vládne čistota, harmónia a veľa svetla.

Z lásky k životu,
Dana